poniedziałek, 16 listopada 2009

Trochę koronkowo

1. Mój blog nie należy do najbardziej komentowanych, ale jak dotąd pojawiały się tu fajne komentarze. Fajne nie oznacza, że bezkrytyczne. Dostałam dziś 4 nowe komentarze do różnych postów i zasmucił mnie brak w nich (poza jednym) jakiegoś uzasadnienia, jakiegoś wytłumaczenia - tylko czysta krytyka. Żeby było jasne, jeśli ktoś ma jakieś niepochlebne zdanie o mym stroju - niech mi napisze!! Ale jakoś na poziomie, z rozwinięciem wypowiedzi, a nie coś takiego "znowu masakryczna katana"... Także apel chciałabym wystosować: jeśli krytykujesz, napisz dlaczego, co ci się nie podoba, czy mój zadek wygląda na 3x większy w danym ciuchu, czy skraca mi coś nogi, czy ciuch ma ohydny kolor albo fason? Wszystkie szafiarki zamieszczając swoje zdjęcia liczą się z tym, że nie spodobają się one odwiedzającym, ale myślę, że również wszystkie chciałyby wiedzieć - dlaczego??

2. A to jeden z moich ulubionych naszyjników. Bardzo lubię wyrazistą biżuterię, choć bez przesady. Tu urzekł mnie motyw jakby panterki i ciekawa forma. Zbliżenie: 


7 komentarzy:

 1. Zgadzam się z Tobą w 100% jeśli ktytyka to konstruktywna,ktora powinna wpłynąć na lepszy dobór stroju,a nie zniechecić do prowadzenia bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś do całości nie pasuje mi ten kardigan, ale każda z rzeczy osobno ok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie martw się głupimi komentarzami, w myśl zasady "mój komentarz świadczy o mnie".
  Masz piękny wisiorek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a mi się najbardziej kardigan podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. szczerze?tanio i bazarowo

  OdpowiedzUsuń
 6. eee n o nie przeadzaj, że bazarowo, może calość nie, ale każda z rzeczy osobno ciekawa

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz:)

Jeśli jesteś anonimowy - podpisz się!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...