wtorek, 22 września 2009

Nowy początek

Witam Was wszystkich, postanowiłam dołączyć do grona szafiarskich blogowiczek! Odkąd "odkryłam" tego typu blogi, od razu pomyślałam, że to coś dla mnie. Zobaczymy jak mi będzie szło :) Skąd taki tytuł notki? Nie tylko dlatego, że zaczynam coś nowego - prowadzenie bloga, ale także dlatego, że od jakiegoś czasu trochę myślałam nad swym życiem i postanowiłam coś w nim pozmieniać. Kilka tych "nowości życiowych" zbiegło mi się w ostatnim czasie i stąd taki symboliczny tytuł posta.

Eh, pierwszą notkę trudno się pisze, nigdy wcześniej nie miałam bloga, więc to dla mnie zupełna nowość!
Coś jak pisanie pierwszych zdań wypracowania - ciężko zacząć! Co prawda nie miałam z nimi do czynienia już od dawna, za to teraz zdarza się konieczność pisania jakichś esejów i innych dużych prac. Niewątpliwie z czasem się tu rozkręcę.

Może jeszcze dwa słowa, dlaczego założyłam bloga. A więc najprościej mówiąc, uwielbiam ciuchy. Kocham zakupy, zwłaszcza w second handach! Jaki jest mój styl? Trudno mi powiedzieć, ocenicie sami, nie umiem być obiektywna w tym zakresie. Niemniej sprawia mi dużą frajdę komponowanie zestawów. Brakowało mi jedynie dzielenia się tym z ludźmi, ponieważ ubierać się fajnie tylko i wyłącznie dla siebie jest, na dłuższą metę, nudne i bez sensu. Dlatego napisałam na początku, że taki blog to chyba coś dla mnie!

No to start:P

2 komentarze:

  1. Zapowiada się ciekawie,powodzenia;)

    OdpowiedzUsuń
  2. witaj witaj!!
    też sie Tu czuje troche wyaljenowana, heheh

    pozdr

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz:)

Jeśli jesteś anonimowy - podpisz się!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...